Świetlica

Rok szkolny 2022/2023

Zarządzenie nr 21-2022 w sprawie regulaminu świetlicy i regulamin świetlicy.

Nasza świetlica jest dostępna dla  uczniów klas I-III od poniedziałku do piątku w godzinach

  od 6.30 do 16.30 zapraszamy!

Procedura  przyprowadzania i odbioru dzieci ze świetlicy szkolnej

Aneks dotyczący zachowania bezpieczeństwa na świetlicy w czasie pandemii

Na świetlicy –  w cyklicznych zajęciach, dzieci przypominały sobie budowę roślin w trakcie tworzenia cudownych jesiennych bukietów.

Na  zajęciach w świetlicy z cyklu „Mali ogrodnicy w teorii, praktyce i plastyce” dzieci poznawały różne rodzaje drzew, ich liście i owoce. Z suszonych liści wykonali cudowne prace plastyczne.

Dzisiaj w świetlicy odbyły się zajęcia upamiętniające Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada. Najpierw wszyscy podopieczni obejrzeli film edukacyjny,a następnie w podgrupach brali udział w zajęciach plastycznych. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy dzieci

Dzieci ze świetlicy zakwalifikowały się do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Ekologicznej #rePETujemy . W ramach Programu dzieci będą pogłębiać swoją wiedzę i postawę prośrodowiskową wykonując wiele zadań i konkursów o tematyce ekologicznej na przestrzeni całego roku szkolnego.

W naszej świetlicy dzieci powitały JESIEŃ🍁🍄🐿🦔. Twórcze i kreatywne zabawy umiliły wszystkim ten piękny dzień❤️👧👦. Sami zobaczcie, jak wszyscy wspaniale się bawili😃🤗.

 Dziś w naszej szkole obchodziliśmy święto kreatywności, talentów i dobrej zabawy, czyli Dzień Kropki🥰. W świetlicy dzieci bawiły się wyśmienicie 🥳

Rok szkolny 2018 / 2019

Światowy Dzień Uśmiechu.

 Alarm Smogowy w Ustroniu, czyli kontrolujemy jakość powietrza w mieście. Zawiesiliśmy „Płuca miasta”. Dodatkowo na portierni powieszono tablicę info o stanie powietrza na każdy dzień.

Warsztaty  „Witaj wiosno, żegnaj smogu„.

Zajęcia plastyczne 🙂

…lubimy odpocząć bawiąc się…

…jedne z naszych wielu zabaw…

lubimy grać w szachy…

….i bawić się w piasku…

…bez Pani Jadzi świetlica już nie będzie taka sama!!! Pani Jadzia po wielu przepracowanych latach zaczęła nowe życie – przeszła na emeryturę 🙂 Pani Jadziu jak najpiękniej dziękujemy za trud i poświęcenie. Za Pani pasję, którą Pani w nas rozwijała w zakresie plastycznym, teatralnym, czytelniczym, filmowym, gier planszowych i w wielu innych dziedzinach … Za każde życzliwe słowo zachęty, za każdy Pani uśmiech, za „oczy dookoła głowy”, za to, że dbała Pani o nas jak lwica o swoje potomstwo! Po stokroć dziękujemy!

Turniej „Piłkarzyków stołowych” cieszył się dużym powodzeniem – grudzień

Zajęcia plastyczne.

Budujemy hotel dla owadów

Zajęcia świetlicowe  na „Radosnej szkole”

Spotkanie z zawodowym szachistą

Biblioteka Miejska – rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Smog”

Nagroda Artura Machy za udział w konkursie „Smog”

Nagroda dla Mai Lebiedzik za udział w konkursie „Smog”

Nagroda dla Oliwii Ruszkowskiej za udział w konkursie „Smog”