Konkursy szkolne

Rok szkolny 2019/2020

Drugi rok z rzędu w Naszej szkole został w klasach czwartych zorganizowany konkurs na najlepszy herb . Uczniowie otrzymali zbiór najważniejszych zasad heraldycznych, których musieli się trzymać przy tworzeniu prac.
Ze względu na obecną sytuację rozstrzygnięcie odbyło się online podczas spotkania jury w składzie: Przemysław Sztwiertnia, Kinga Gorzelany, Agnieszka Szonowska, Dorota Krzywoń.
Oto wyniki;
I miejsce – Szymon 4b, Piotr 4a
II miejsce – Oliwier 4a
III miejsce – Mateusz 4a
Wyróżnienia:
Krzysztof 4a, Pola 4a, Laura 4b

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „Rachmistrz pamięciowy”. 

Rok 2018/2019

 MISTRZOWIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH 5 i 6 🙂
SZKOLNE ELIMINACJE DO MIEJSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE BEST” 2019

Wyniki szkolnego konkursu ,,Wiem, bo chcę” dla klas I-III

Klasy I

1. Ignacy L.

2. Adam B.

3. Patrycja Ł.

Klasy II

1. Bartosz F.

2. Pola P.

3. Iga J.

Klasy III

1. Aleksandra W.

2. Dominik P.

3. Seweryn W. i Anna R.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

1 m-ce  Anna Raszka 3b

2 m-ce  Sara Tatar 3a

               Marcelina Drózd 3a

3 m-ce  Aleksandra Wandzel 3d

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Klasy I

1m-ce – Patrycja Łukasik 1b

                 Adam Bereżański 1a

2m-ce – Anna Szczypka 1c

3m-ce – Ksawery Kędzierski 1a

                 Zuzanna Danielczyk 1c

Wyróżnienie: Roksana Haratyk 1c, Filip Wywioł 1b, Aleksandra Machura 1c

Klasy II

1 m-ce – Pola Pustelnik 2a

                 Paskal Wisełka 2b

2 m-ce – Bartosz Frąckowiak 2b

3 m-ce – Ada Tabor 2a

                 Miłosz Mikos 2a

                 Mateusz Gorzołka 2b

Klasy III

1 m-ceMartyna Kukuczka 3b

                  Filip Ludorowski 3b

2 m-ceBlanka Staszko 3c

                 Maja Fuczyło 3d

                 Weronika Kabała 3d

3 m-ce – Aleksandra Wandzel 3d

                 Maja Molin 3c

                 Justyna Szczypka 3d

Wyróżnienie: Anna Raszka 3b

Szkolny Konkurs Recytatorski

1 m-ce Filip Ludorowski – 3b

2 m-ce – Bartek Frąckowiak – 2b

3 m-ce – Maja Molin – 3c

Wyróżnienia

Maja Fuczyło 3d, Patrycja Łukasik 1b, Mikołaj Orzoł 1b, Amadeusz Gruszka 3b

Szkolny konkurs recytatorski kl.IV – VII

18.XII. – koncert kolęd i pastorałek.  Zespół flażolecistów  z klasy 2a zajął DRUGIE miejsce.

Zwycięzcy konkursu – „Moje życzenia świąteczne”
 

klasy  I- III

klasy IV – VII

Regulamin konkursu  „Moje świąteczne życzenia” –
kliknij 🙂
 Został rozstrzygnięty szkolny konkurs „Najładniejszy, najciekawszy różaniec”
Spośród 16 prac jury nagrodziło
I miejscem 2 prace: Jakub Kuźnik kl. Vb O
Iga Janeczek kl. IIb
II miejscem 2 prace: Agata Skwarło kl.Ib
 
 
 
Igor Cichowski Golik kl.Ia
III miejscem 3 prace:
Dawid Hanzel kl.IVa
Magdalena Juroszek kl.IVc
Natalia Faron kl.IVc
Pozostali uczestnicy zostaną nagrodzeni nagrodą pocieszenia.

WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH PAŹDZIERNIK

ZE ZNAJOMOŚCI BAJEK

  1. Aleksandra Wandzel IIId
  2. Maja Molin IIIc

Mateusz Gawlas IVc

  1. Justyna Szczypka IIId

WYRÓŻNIENIA:

Marcelina Drózd IIIa,

Patrycja Cieślar IIIc,

Maja Roszczyk IVc,

Anna Raszka IIIb,

PLASTYCZNE

KLASY I – III

  1. Julia Kras – IIIc

Aleksandra Wandzel – IIId

  1. Justyna Szczypka – IIId

Dominika Staniek – IIIc

  1. Anna Szczypka – Ic

Iga Janeczek – IIb

Agnieszka Staniek – Ib

WYRÓŻNIENIA:

Julia Blacha IIId,

Patrycja Cieślar IIIc,

Karolina Heller IIIa,

Maja Fuczyło IIId,

Karolina MierwaIIId

Klasy IV – VII

  1. Zofia GawlasIVb

            Piotr Kras V b

  1. Julia Fuczyło VIa
  2. Aleksandra Ciompa – Vc