klasy 7

Klasa 7a rok  szkolny 2019/2020
Klasa 6a rok  szkolny 2018/2019

Klasa 6a zaprasza serdecznie do wysłuchania listu otwartego zredagowanego na podstawie wiersza Tadeusza Różewicza
„List do ludożerców”

Ognisko klasowe – 20 września 2018

Klasa 5a rok szkolny 2017/2018

Lekcje plastyki 5a

Wydarzenia Kl. 5a
 Dwudziestego drugiego lutego – kulig.
Dwudziestego drugiego grudnia –  Wigilijka

Klasa 7b rok szkolny 2019/2020

Listopad – miesiąc zadumy…

30 października nasza klasa 7b robiła stroiki na grób Patrona Jerzego Michejdy oraz groby pedagogów, którzy pracowali w naszej szkole.
Spotkaliśmy się na lekcji wychowawczej wraz z naszą wychowawczynią. W przygotowaniu dekoracji pomagały nam dwie mamy: pani Karolina i pani Agnieszka. Prace wykonywaliśmy parami. Otrzymaliśmy doniczki z piaskiem, kolorowe kwiaty, iglaste gałązki i biało – czerwone wstążki. Pracowaliśmy z zapałem, a mamy udzielały nam wskazówek, jak należy układać poszczególne elementy. Gotowe kompozycje pokazywaliśmy mamom, by oceniły, czy są ładne, czy też należy coś jeszcze dodać. Uczniowie którzy skończyli pracę nad swoim stroikiem, robili kolejny, ponieważ było nas za mało, a do wykonania mieliśmy czternaście kompozycji. Gdy wszystkie dekoracje były gotowe, zanieśliśmy je do pokoju nauczycielskiego. Klasy od 4 do 8 odbierały nasze kompozycje, odwiedzały cmentarz i zanosiły na groby nauczycieli.
Bardzo nam się podobała taka forma spędzenia lekcji wychowawczej.
Kinga M.7b

Klasa 6b rok szkolny 2018/2019

klasa 5b rok szkolny 2017/2018

Lekcje plastyki 5b

Wydarzenia kl. 5 b

Dwudziestego drugiego lutego – kulig.
Klasa 7c rok szkolny 2019/2020
Klasa 6c rok szkolny 2018/2019

Wigilijka.

Klasa 6c pilnie uczy się….gramatyki języka angielskiego!

To co tygryski z 6c lubią najbardziej….zajęcia w nowej – multimedialnej pracowni językowej.

Klasa 5c rok szkolny 2017/2018

Lekcje plastyki klasa 5c

Wydarzenia kl. Vc

„Świąteczne wypieki klasy 5c”

„Healthy lifestyle” – smaczne i zdrowe lekcje języka angielskiego w klasie 5c.

1.Siódmego  października klasa Vc udała się na wycieczkę do parku trampolin w Bielsku – Białej  „JUMPING PARK”

Ósmego października klasy piąte a, b i c udały się na wycieczkę do  Portu Lotniczego w Katowicach– Pyrzowicach. Działo się !!!  Najpierw klasy  zwiedziły terminal, gdzie mogły z  bliska  obserwować podróżnych podczas odprawy i przygotowań do lotu. Widziały  „karuzelę” –  miejsce oczekiwania na bagaż po przylocie. Niesamowitych emocji  dostarczyło spotkanie ze STRAŻĄ GRANICZNĄ. Uczniowie poznali pracę antyterrorystów i poznali specjalistyczny sprzęt używany w trakcie pracy.
Klasy poznały czworonożnego pupila, który pomaga SG  w wyszukiwaniu materiałów niebezpiecznych i zabronionych.. Wrażenia po wycieczce NIESAMOWITE !!! 🙂