klasy 5

Klasa 5a rok szkolny 2019/2020

Klasa 4a rok szkolny 2018/2019

Klasa3 a rok szkolny 2017/2018

23 kwietnia  –  Dzień Ziemi –  warsztaty pt. „Ekologiczna Ciuchcia”.

19 kwietnia -Teatr Banialuka przedstawienie pt. „Smacznego panie wilku.”

13 kwietnia –  zajęcia „Unikids” pt. Robimy gniotki.

8 marca

W dniu 02 marca 2018 r klasa 3a była na wycieczce w Wiśle. Zwiedzaliśmy Muzeum Beskidzkie.

Na lekcji w starej klasie.

W trakcie trwania zajęć dzieci zapoznały się w jaki sposób uczyli się ich rówieśnicy. Pisaliśmy gęsim piórem oraz na tabliczce, uczyliśmy się liczyć na liczydle i śpiewać.

25.01. Zajęcia „UNIKIDS” kolory
18 stycznia – bal karnawałowy.
22 grudnia – spotkanie Wigilijne.
21 grudnia klasa 3a uczestniczyła w zajęciach UNIKIDS
Dziewiętnastego grudnia w naszej klasie miały miejsce warsztaty na temat PRZYJAŹNI.
 Czternastego grudnia pojechaliśmy do Cieszyna na przedstawienie musicalowe pt.”Kosmos”.
Siódmego grudnia byliśmy w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku- Białej,  gdzie dowiedzieliśmy się w jaki sposób tworzy się film. Odwiedził nas też Święty Mikołaj- każdy otrzymał prezent.
Pierwszego grudnia mieliśmy w klasie popołudnie filmowe- wszyscy fajnie się bawili.

Klasa 5b rok szkolny 2019/2020

Korzystając z przepięknej jesiennej pogody i bliskości ustrońskich gór, klasa 5b i 5d wybrała się dziś na ognisko integracyjne  🙂  Było mnóstwo śmiechu i zabawy. Nie zabrakło także tradycyjnego pieczenia kiełbasy i ciepłej herbaty 😁 Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy pomogli nam przetransportować w obie strony wszystkie potrzebne rzeczy 🙂 dzięki temu wędrówka w górę nie była taka straszna 😉
Klasa 5c rok szkolny 2019/2020
Klasa 4c rok szkolny 2018/2019
Klasa 3c
rok szkolny 217/2018

Wyjazd do teatru Banialuka w Bielsku -Białej (kwiecień)

Warsztaty z panem ,,Stópką” (kwiecień)

Prelekcja o gadach ( kwiecień)

Wyjazd do pijalni czekolady Mount Blanc w Wiśle – Warsztaty czekoladowe (marzec)

18 stycznia – bal karnawałowy.

Warsztaty –  ozdoby z drewna 18 grudzień.

Wycieczka do ,,Chaty Chlebowej” w Górkach 14 XI

Święto drzewa – 18 X

Trzeciego października  w naszej klasie gościliśmy „RANGERSÓW” – Royal Rangers Polska (RRP) – organizacja harcerska, będąca częścią międzynarodowej chrześcijańskiej organizacji skautowej Royal Rangers. RRP odwołuje się do tradycji międzynarodowego skautingu oraz harcerstwa.

Zajęcia UNIKIDS w klasie 3 c

Klasa 5 d rok szkolny 2019/2020
 Klasa 5d rok szkolny 2019/2020
 Klasa 4 d rok szkolny 2018/2019

Klasa 3d rok szkolny 2017/2018

Klasa 3d podczas warsztatów w Wiśle.

Bal karnawałowy – 18 stycznia

Wycieczka do „Chaty chlebowej” w Brennej – 14.11.17 r.

Zajęcia UNIKIDS

Wyjazd klasy 3d do „Castoramy” w Bielsku-Białej na warsztaty „Majsterkowo”

17.10. obchodziliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka. Oprócz ogniska zorganizowanego w szkolnej strefie wypoczynku i relaksu graliśmy w piłkę i w szachy. Tego dnia mogliśmy podziwiać złotą, polską jesień – było 20 stopni Celsjusza